KURUMSAL

ARACINIZA ALANINDA UZMAN TEKNİSYEN
& MÜHENDİS HİZMETİ

E-5 Otomotiv, 40 yılı aşkın sektör tecrübesiyle hizmet vermektedir. 3000 m2 kapalı alana sahip mağazamız 2000 m2 servis alanıyla müşterilerimize; konusunda uzman, nitelikli kadrosuyla ve üstün müşteri memnuniyeti prensibiyle, garantili servis hizmeti sağlamaktadır.

01

ULUSLARARASI STANDARTLAR

Her zaman kaliteli olabilmek için uluslararası standartlarda çalışmaya özen gösteriyoruz.

02

HER ZAMAN KALİTELİ İŞCİLİK

Çalışma arkadaşlarımız kendi alanlarında uzman olarak çalışarak en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

03

SADECE KALİTELİ PARÇALAR

Aracınız sizin için değerli olduğu kadar bizim içinde değerli,bu yüzden en kaliteli parçaları kullanıyoruz.

HER ZAMAN KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ

3000 m2 kapalı alana sahip mağazamız 2000 m2 servis alanıyla müşterilerimize; konusunda uzman, nitelikli kadrosuyla ve üstün müşteri memnuniyeti prensibiyle, garantili servis hizmeti sağlamaktadır.

LASTİK HİZMETLERİMİZ

Lastik değişimleriniz uzman personeller ve uygun ekipmanların yardımıyla lastiğin takılı olduğu janta hasar vermeden sorunsuz bir şekilde yapılır.

TEKNİK BAKIMLAR

Aracınızın uzun ömürlü olması için doğru bakım şarttır. Kullanıma bağlı olarak parçalarda aşınma ve eskime, sıvılarda ve yağlarda eskime ve eksilme kaçınılmazdır.

ELEKTRİK SİSTEMLERİ

Özellikle yeni modeller ile birlikte artan araç teknolojileri, araçlarda tespit edilmesi daha zor arızaların karşılaşılmasına sebep olabilmektedir..

GENEL BAKIMLAR

Güvenli bir sürüş ve aracınızı uzun yıllar sorunsuz kullanabilmeniz için üreticisinin aracınız için belirttiği aralıklarla kontrol ve bakım işlemlerini yerine getirmeniz gerekmektedir.

FREN SİSTEMLERİ

Fren sistemleri aracın önemli kısımlarıdır. Aracınızın güvenle seyahat edebilmesi için her zaman sağlam frenlere ihtiyaç duyar. Belirli periyotlarda kontrol edilmelidir.

YAĞ DEĞİŞİMİ

Motorunuzun içindeki her parçayı kaplayan ve koruyan yağdır. Uygun yağ kullanımı ve yağın düzenli değişimi aracınızın motor ömrü için kritiktir.